1. Home
  2. Zwroty i reklamacje
  3. Rozmyśliłem się. Ile mam czasu na zwrot zakupionych produktów?

Rozmyśliłem się. Ile mam czasu na zwrot zakupionych produktów?

Ile mam czasu na zwrot zakupionych produktów?

W przypadku, gdy przedmiotem zamówienia jest produkt prefabrykowany (system przesuwny, klamki, zamki lub inne akcesoria), masz prawo do odstąpienia umowy sprzedaży w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Koszty bezpośredniego zwrotu towarów spoczywają na Tobie (chyba, że zgodziliśmy się wcześniej na ich pokrycie).

W sytuacji, gdy przedmiotem zamówienia jest produkt nieprefabrykowany, powyższe prawo odstąpienia od umowy nie jest dostępne dla konsumenta. Produkt nieprefabrykowany to taki, który był wykonywany na Twoje indywidualne zamówienie, czyli wszystkie drzwi oraz niestandardowe systemy przesuwne.

Chcemy jednak podkreślić, że w takim przypadku, nie możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny, ale oczywiście masz prawo do 2-letniej rękojmi. Oznacza to, że jeżeli cokolwiek jest z drzwiami nie tak – na pewno to naprawimy!

W przypadku odstąpienia przez Ciebie od umowy, masz obowiązek zwrócić towar na poniższy adres:

RENO, ul. Równa 1, 05-462 Majdan

Jak tylko przesyłka do nas dojdzie i upewnimy się, że wszystko z produktami jest w porządku, środki zostaną niezwłocznie zwrócone na Twoje konto.

P.S. Pamiętaj, aby wypełnić nasz formularz zwrotów przed wysłaniem produktów, które chcesz zwrócić. Zwróć też uwagę na staranne zabezpieczenie produktów, aby nie uszkodziły się w trakcie transportu! 🙂

Czy ten artykuł był pomocny?

Powiązane artykuły